Date:Login
class namereservation
Program
Start  Time
Duration
Coach
SATURDAY
21-05-2022
OpenGym
0 of 70
  + 0
Open gym
05:00
240'
Tabata med mere
0 of 16
  + 0
Tabata med mere
09:00
70'
Stefan Zeberg
Styrke - Members' Choice
CANCELLED
Members Choice
10:15
75'
Jonas S
Mads Grøftehauge
 Outdoor OCR løb
0 of 16
  + 0
 OCR & Funktionel træn...
11:00
60'
palle andersen
OpenGym
0 of 70
  + 0
Open gym
12:00
180'
Open gym
0 of 50
Open gym
15:00
60'
Open gym
0 of 50
Open gym
16:00
60'
Open gym
0 of 50
  + 0
Open gym
17:00
60'
Open gym
0 of 50
Open gym
18:00
60'
Open gym
0 of 50
Open gym
19:00
60'
Open gym
0 of 50
Open gym
20:00
60'
OpenGym (Only Indoor)
0 of 70
  + 0
Open gym
21:00
120'
SUNDAY
22-05-2022
OpenGym
0 of 70
  + 0
Open gym
05:00
240'
Endurance
0 of 16
  + 0
Endurance
09:00
60'
Alexander Simmenæs
Malte  Kiel
OpenGym
0 of 70
  + 0
Open gym
12:00
180'
Open gym
0 of 50
Open gym
15:00
60'
Open gym
0 of 50
  + 0
Open gym
16:00
60'
Open gym
0 of 50
Open gym
17:00
60'
Open gym
0 of 50
Open gym
18:00
60'
Open gym
0 of 50
Open gym
19:00
60'
Open gym
0 of 50
Open gym
20:00
60'
OpenGym (Only Indoor)
0 of 70
  + 0
Open gym
21:00
120'
MONDAY
23-05-2022
OpenGym
0 of 70
  + 0
Open gym
05:00
240'
WOD
0 of 16
  + 0
WOD
05:30
60'
Rasmus Felipe Jul Lindemann
Open gym
0 of 70
  + 0
Open gym
09:00
180'
OpenGym
0 of 70
  + 0
Open gym
12:00
180'
Open gym
0 of 50
Open gym
15:00
60'
Open gym
0 of 50
  + 0
Open gym
16:00
60'
WOD
0 of 16
  + 0
WOD
16:00
55'
Malte  Kiel
TeamWOD
0 of 16
  + 0
TeamWOD
17:00
55'
Viktoras Suchodolovas
YoungGunz (Open Gym)
0 of 16
  + 0
YoungGunz
17:00
55'
Malte  Kiel
Endurance
0 of 16
  + 0
Endurance
18:00
55'
Mathias Jørgensen
Open gym
0 of 50
Open gym
18:00
60'
Open gym
0 of 50
Open gym
19:00
60'
WOD
0 of 16
  + 0
WOD
19:00
55'
Mathias Jørgensen
WOD
0 of 16
  + 0
WOD
20:00
60'
Malte  Kiel
Open gym
0 of 50
Open gym
20:00
60'
OpenGym (Only Indoor)
0 of 70
  + 0
Open gym
21:00
120'
TUESDAY
24-05-2022
OpenGym
0 of 70
  + 0
Open gym
05:00
240'
Open gym
0 of 70
  + 0
Open gym
09:00
180'
OpenGym
0 of 70
  + 0
Open gym
12:00
180'
'I Form efter Fødsel'
0 of 10
  + 0
I Form efter Fødsel
13:30
60'
Pernille Lerche
Open gym
0 of 50
Open gym
15:00
60'
IntroForløb
0 of 16
  + 0
IntroForløb
16:00
55'
Alexander Simmenæs
Malte  Kiel
WOD+
0 of 16
  + 0
WOD
17:00
85'
Faska Karalic
Flemming Grubbe Sørensen
Open gym
0 of 50
  + 0
Open gym
17:00
60'
Open gym
0 of 50
Open gym
18:00
60'
 Outdoor OCR løb
0 of 16
  + 0
 OCR & Funktionel træn...
18:00
60'
palle andersen
Endurance
0 of 16
  + 0
Endurance
18:30
55'
Camilla Brejnebjerg Jensen
Open gym
0 of 50
Open gym
19:00
60'
Vægtløftning
0 of 16
  + 0
Vægtløftning
19:30
60'
Christoffer Porsgaard
Mathias Jørgensen
Open gym
0 of 50
Open gym
20:00
60'
OpenGym (Only Indoor)
0 of 70
  + 0
Open gym
21:00
120'
WEDNESDAY
25-05-2022
OpenGym
0 of 70
  + 0
Open gym
05:00
240'
WOD
0 of 16
  + 0
WOD
05:30
60'
Silas Thor Madsen
Open gym
0 of 70
  + 0
Open gym
09:00
180'
OpenGym
0 of 70
  + 0
Open gym
12:00
180'
Open gym
0 of 50
Open gym
15:00
60'
Mobility
0 of 16
  + 0
Mobility
15:00
55'
Malte  Kiel
Endurance
0 of 16
  + 0
Endurance
16:00
55'
Martin S. Bendix
YoungGunz (Open Gym)
0 of 16
  + 0
YoungGunz
16:00
55'
Faska Karalic
Open gym
0 of 50
  + 0
Open gym
17:00
60'
WOD Advanced
0 of 16
  + 0
WOD Advanced
17:00
85'
Christoffer Porsgaard
Martin S. Bendix
Open gym
0 of 50
Open gym
18:00
60'
Gymnastic Skills
0 of 16
  + 0
Gymnastics
18:30
55'
Malte  Kiel
Open gym
0 of 50
Open gym
19:00
60'
WOD
0 of 16
  + 0
WOD
19:30
60'
Malte  Kiel
Open gym
0 of 50
Open gym
20:00
60'
OpenGym (Only Indoor)
0 of 70
  + 0
Open gym
21:00
120'
THURSDAY
26-05-2022
OpenGym
0 of 70
  + 0
Open gym
05:00
240'
Ungdomsskolen
Open
Lukket arrangement
08:00
120'
Malte  Kiel
Open gym
0 of 70
  + 0
Open gym
09:00
180'
OpenGym
0 of 70
  + 0
Open gym
12:00
180'
Open gym
0 of 50
Open gym
15:00
60'
IntroForløb
0 of 16
  + 0
IntroForløb
16:00
55'
Alexander Simmenæs
Malte  Kiel
Open gym
0 of 50
Open gym
16:00
60'
WOD
0 of 16
  + 0
WOD
17:00
55'
Mia Laursen
Open gym
0 of 50
Open gym
17:00
60'
Open gym
0 of 50
Open gym
18:00
60'
Endurance
0 of 16
  + 0
Endurance
18:00
55'
Mia Laursen
Open gym
0 of 50
Open gym
19:00
60'
WOD
0 of 16
  + 0
WOD
19:00
55'
Søren Lund Jørgensen
Viktoras Suchodolovas
Open gym
0 of 50
Open gym
20:00
60'
Masters med hygge
0 of 16
  + 0
Masters
20:00
60'
Søren Lund Jørgensen
Viktoras Suchodolovas
OpenGym (Only Indoor)
0 of 70
  + 0
Open gym
21:00
120'
FRIDAY
27-05-2022
OpenGym
0 of 70
  + 0
Open gym
05:00
240'
WOD
0 of 16
  + 0
WOD
05:30
60'
Christoffer Porsgaard
Malte  Kiel
Seniorholdet
0 of 15
SeniorHoldet
09:30
75'
Mads Grøftehauge
Lukket arrangement i  ...
Open
Lukket arrangement
10:00
60'
Open gym
Open
Open gym
10:30
90'
OpenGym
0 of 70
  + 0
Open gym
12:00
180'
Open gym
0 of 50
Open gym
15:00
60'
Open gym
0 of 50
Open gym
16:00
60'
TeamWOD: WeekEnd
0 of 20
  + 0
TeamWOD
16:00
70'
Søren Lund Jørgensen
Open gym
0 of 50
  + 0
Open gym
17:00
60'
Mobility
0 of 16
  + 0
Mobility
17:15
60'
Søren Lund Jørgensen
Open gym
0 of 50
Open gym
18:00
60'
Open gym
0 of 50
Open gym
19:00
60'
Open gym
0 of 50
Open gym
20:00
60'
OpenGym (Only Indoor)
0 of 70
  + 0
Open gym
21:00
120'